Єгипет


Найбільша країна Арабського Сходу, один з центрів його політичного і культурного життя, «туристична Мекка» світу. Єгипет - країна з багатою п'ятитисячелітньою історією. Третя частина найбільших історичних пам'яток знаходяться тут: грандіозні піраміди і могутні фараони, величний Ніл і мовчазний Сфінкс, чудова Клеопатра і могутня цариця Хатчепсут, красуня Нефертіті та багато іншого. Символом Єгипту є піраміди, їх у країні близько сотні: великі, маленькі, ступінчасті, схожі на купу каміння. Найвідоміші знаходяться на плато Гіза. Однак, крім самих древніх таємниць історії, Єгипет поєднує в собі всі достоїнства сучасної арабської держави з розвиненою туристичною інфраструктурою і готельним сервісом та багатющими, багатовіковими традиціями.

Відпочинок в Єгипті – це східна екзотика та розкішні золоті пляжі, затишні блакитні лагуни та казкові міражі, захід сонця над барханами безкраїх пустель та багатий підводний світ, а головне – гостинний та доброзичливий народ Північної Африки.Бачити Єгипет – країну фараонів, казкових скарбів і овіяного легендами Нілу, означає побачити світ. Єгипет знаходиться в зоні пустель, що складають 96% його поверхні (Сахара, Аравійська, Лівійська). Решта території країни – родючі землі долини та дельти Ніла. Єгипет омивають 2 моря: Середземне з півночі та Червоне зі сходу.

 Туніс

Північ Африки – Туніс. Стародавній Карфаген, столиця цитрусових плантацій, скелі, фінікові пальми, східні солодощі та прянощі, пустеля Сахара, багатство східних базарів, дари моря, вина, екзотичні фрукти – все це Туніс. Головні туристичні центри – Хаммамет, Магдія, Монастир, Сусс, Джерба, Сфакс, де до Ваших послуг висококласні готелі з європейським сервісом і різноманітними розвагами: екскурсії, кабаре, шоу, дискотеки, казино та інше.

Туніс багатий на пам'ятки, просочені духом античного світу, Візантії та ісламської цивілізації: всесвітньо відомий Карфаген, заснований у 814 р. до н.е. Тут збереглися залишки римських будівель: Капітолій, амфітеатр на 50 тис. глядачів, терми Антонінуса та візантійських церков. Музей Лавіжері,Кайруан – головний ісламський центр у Тунісі, тут побудована перша мусульманська мечеть в країні,Сахара – різна, багатолика та неймовірно цікава,Сбейтла – руїни римського та візантійського міста: залишки форуму та Капітолія з храмами Юпітера, Юнони та Мінерви, театру та триумфальних арок,Ель-Джем: Колізей III століття до н.е., що прекрасно зберігся,Табарка – красивий старовинний порт Фінікії з Генуезькою фортецею. Також відмінне місце для любителів підводного плавання, гольфу та прогулянок по скелястих берегах, Хаммамет – Медіна, фортеця на самому березі моря, Велика мечеть XIII століття, марабут Сиди Бу Алі,Тозер – Музей традицій Дар Шрайет, музей "1001 ночі", зоопарк. Махдія – перший риболовецький порт Тунісу, Замок Бордж-аль-Кебір XVI ст, Велика мечеть та ворота Скіфа Аль-калу,селище у пустелі -Такроуна, оази у пустелі: Кебілі з гарячими водоймищами, Заафран, Тозур, Музей Бардо, в якому зібрана найбільша в світі колекція римських мозаїк, Музей ісламського мистецтва в палаці Дар Хусейн, унікальний заповідник Сиди Бу Алі, неповторний та багатий східний базар.

СЕЙШЕЛЬСЬКІ ОСТРОВИ

«Рай на землі» - саме так називають Сейшели ті, кому довелося відпочити серед розкішної природи островів, поніжитися на безкрайній низці пляжів, та купатися у чистих, прозорих водах Індійського океану. 100 островів, з яких населені лише тридцять три, все ж, зайняли гідне місце у списку всесвітньо відомих курортів.
Тут, на архіпелагу, розташованому на північ від острова Мадагаскар, зберігся в своєму первысному вигляді унікальний тваринний світ, що знаходиться нині під охороною.На островах немає величезних багатоповерхових готелів, зате можна усамітнитися та прекрасно відпочити у невеликих окремих бунгало або маленьких готелях. І нехай висококласного сервісу практично немає, зате ніщо не може зрівнятися з відпочинком на лоні розкішної природи, від одного вигляду якої захоплює дух.

Те, що на Сейшельських островах вважається найголовнішим надбанням, це, без сумніву, природа, тваринний та підводний світ. Всі пам'ятки архіпелагу настільки унікальні, що багато що навіть існує на планеті в єдиному екземплярі. Наприклад, гігантська черепаха на ім'я Есмеральда, що живе на острові Кузен. Також, тут можна побачити унікальні види птахів, і всі вони знаходяться під опікою Міжнародного Комітету з охорони птахів.Найбільший острів архіпелагу – Мае –політичний, економічний і культурний центр Сейшел. Столиця острова, місто Вікторія, цікаве тим, що в ньому знаходиться багато національних креольських ресторанів, сувенірних крамниць, а також тут є чудові овочеві та фруктові базари, на яких можна знайти, все що побажає душа і шлунок.Другий за величиною острів – це Праслін. Тут неодмінно варто відвідати національний парк Веллі-де-Мей. На території парку зростає більш ніж 7000 унікальних пальм Коко-де-мер, і мешкає дуже рідкісний в світі птах - чорна папуга. Також на острові розташована фабрика з виробництву копри, плантації запашної ванілі.
Для того, щоб побачити найбільший в світі кораловий атол, не треба їхати дуже далеко. Цей атол знаходиться зовсім поряд, і називається він Альдабра.
На острові Ла-Діг життя практично не міняється із плином часу. Втім, здається, що і сам час тут тече набагато повільніше. З транспорту на цьому острові є лише волові запряжки, а враження та естетичну насолоду дарують чистісінькі води океану та дивна природа.

МАВРИКІЙ

Маленький острів, площею лише 1865 квадратних кілометрів, настільки перевершив багато не менш відомих та дорогих курортів у сервісі, що туристи зів сього світу просто мріють тут відпочити.Казковий острів в Індійському океані давно вже став еталоном екзотичного та розкішного відпочинку. Маврікій оточений кораловими рифами, що надійно захищають лагуни і пляжі від негоди. Тому море тут завжди дуже тепле іспокійне, а білий пісок та бірюзова кришталева вода створюють прекрасне і плавне поєднання кольорів.

Одним словом, милуватися на Маврікії можна абсолютно всім – від черепашки у воді до величезних плантацій цукрової тростини, від усамітненого пляжу до густого лісу. Дуже майстерно тут поєднується екзотика та високий рівень сервісу в чудових готелях.
До складу Республіки Маврікій входить однойменний острів (Маврікій) та острів Родрігес, які, у свою чергу, є частиною архіпелагу Маскаренських островів
.