Домініканська Республіка


Уявіть собі Землю в період її зародження життя і становлення. Перед вашими очима з'являться картини густих тропічний лісів, важкодоступних джунглів і чагарників екзотичної рослинності. Вашому погляду з'явиться пишність королівських пальм, що обпалюють промені жаркого південного сонця і прекрасні пляжі із золотистим піском. Це все можна знайти і в наш час - у Домінікані.


Домініканська республіка знаходиться у центрі Карибського архіпелагу і займає частину острова Гаїті. Екзотичний край, колиска запальних танцювальних ритмів, блискучий взірець латиноамериканської культури з її особливим життєвим устроєм, стародавньою історією та неповторною архітектурою, Домініканська республіка спромоглася зберегти свій самобутній характер, в якому злилися глибока релігійність та непокірний бунтарський дух. Лагідне море, неповторний захід сонця, білий пісок, екзотичні квіти - все це чекає на охочих оцінити чарівність відпочинку на островах.

КУБА

Невеликий острів у Карибському морі, який став світовим символом волі, сьогодні - єдина соціалістична держава Західноі півкулі.
Куба - справжній пекучий «коктейль» із жаркого тропічного сонця, запальних латинських танців, безкрайніх плантацій цукрового очерету і полум'яних промов лідера Кубинськоі революції Фіделя Кастро.
Щороку Кубу відвідує понад півмільйона туристів з усього світу. Кращі готелі острова розташовані уздовж найвідомішого кубинського пляжу Варадеро. Двадцять кілометрів дрібного білого піску і неосяжних блакитних океанських вод, здається, спеціально створені природою для курорту світового класу. Велика кількість туристів приїжджає на Кубу лікуватися - тут добре розвинена пластична хірургія, лікування дерматологічних захворювань, хірургія, кардіологія. Приваблює туристів і насичене культурне життя острова. Тут проходять численні музичні фестивалі, фестиваль балету. Найцікавіша подія - знаменитий кубинський карнавал.

Кубинська кухня інтернаціональна. У ній широко використовують тропічні фрукти й овочі. Основу раціону складають чорна квасоля і мал. На Кубі можна спробувати і незвичні для нас cnhfdb, наприклад, м'ясо делікатесної риби-меч, крокодиляче м'ясо.

Мексика 

 це прадавні цивілізації майя і ацтеків; батьківщина сомбреро та текіли; улюблене місце відпочинку туристів зі всіх куточків земної кулі. Це міста - мегаполіси і знамениті курорти на побережжі Тихого океану, Карібського моря і Мексиканської затоки, археологічні пам'ятники індіанських культур і споруди часів іспанської колонізації, розкішні пляжі і засніжені вулкани, пустелі і потопаючі в зелені тропічні ліси, національні парки і заповідники біосфери; барвистий карнавал і захоплююча корида...

Знаходиться в Північній Америці, займаючи практично всю її центральну частину. На півночі і сході межує з США, на південному сході - з Белізом і Гватемалою. На сході омивається Мексиканською затокою і Карібським морем, на заході - Тихим океаном (тут вглиб побережжя далеко вдається Каліфорнійська затока). Мексиці належить цілий ряд островів в Тихому океані та Карібському морі. Велика частина країни гориста і зайнята хребтами Мексиканського нагір'я, Сьерра-Мадре і Поперечної Вулканічної Сьєрри з безліччю вулканів (близько 350), що діють, включаючи вищу точку країни - Орісаба (5700 м). Вулканічна активність досить висока, також часті землетруси.