Бюро перекладів


 Пропонує широкий вибір послуг:

-усні, письмові  та он-лайн  переклади;

-легалізація та апостиль документів;
Документи, що видані та мають юридичну силу на території однієї держави, можуть використовуватись на території іншої держави лише після їх відповідного засвідчення, якщо інше не передбачено міжнародними договорами.
На сьогодні найбільш поширеними є два способи такого засвідчення. Першим є консульська легалізація. Другим способом оформлення документів для їх використання за кордоном є проставлення апостиля відповідно до Гаазької Конвенції від 1961 року, до якої приєдналися понад 90 країн світу.
Ми забезпечимо легалізацію або проставлення апостиля на Ваших документах для подання їх за кордоном, відповідно до вимог країни подання.

-засвідчення перекладів (нотаріальне, печаткою Бюро перекладів);

-підготовка документів для подачі  в посольство ( на навчання за кордоном, на возз'єднання сім'ї, постійне проживання, одруження та ін.);

-допомога  в отриманні проїздних документів, паспортів, довідок про несудимість/реєстрацію місця проживання, штампів РАЦСу та ін.;

-затребування повторних документів РАЦС;

Виконане замовлення може бути доставлене за адресою вашого місцезнаходження.

Ті хто працюють з нами, знають, ще це вигідно, надійно та конфіденційно.

Ми націлені на довгострокове, плідне співробітництво з кожним клієнтом, прикладаючи до цього максимум професійних навиків та зусиль.

Наш професіоналізм - запорука Вашого успіху!