Австралiя


Мільйони туристів з усіх куточків землі відправляються зустрічати Новий рік до Австралії. Їх приваблює можливість зустріти прихід нового року одними з перших на нашій планеті, в розпал літа, серед галасливих шоу і свят. Популярною австралійською розвагою 1-го січня є родео, що представляє собою колоритне костюмоване шоу. На початку нового року в Австралії також традиційно проходять пляжні вечірки та фестивалі серфінгу. У Сіднеї в цей час організовують одне з найбільш феєричних шоу феєрверків. А в Мельбурні - безкоштовні тематичні вечірки в різних танцювальних стилях.
Туристи, які вважають флору і фауну нашої планети головною її цінністю, здійснюють індивідуальні тури до Австралії, щоб відвідати місце справжнього паломництва натуралістів - острів Xінчінбрук. Цей найбільший острів Великого Бар'єрного рифа рясніє рисовими пальмами і прекрасними пляжами, тропічними і мангровими лісами, Чумацькими соснами і мальовничими гранітними скелями. Тут можна побачити численних диких тварин, валлабі, яскравих метеликів, черепах і дюгонів, більш ніж 66 видів птахів.


Дивовижна природа, представлена тропічними лісами, чудовими прісноводними озерами, величними гірськими вершинами і водоспадами неймовірної краси, роблять екскурсії в Австралії незабутніми. Унікальні природні чудеса: Улуру (або скелі Айерс), Великий Бар'єрний риф, острів Фрейзер, водоспад Маккензі, пустеля Піннаклз і інші зробили континент справжньою туристичною Меккою для шанувальників приголомшливих ландшафтів, флори і фауни.Австралійський тропічний ліс. Первісний світ такого лісу не залишить байдужим нікого. Тут до сих пір збереглися рослини, які можна побачити лише в книгах або у вигляді скам'янілостей. А неонові сині метелики, напевно, запам'ятаються надовго.
 Місто Сідней. Тут знаходиться дуже незвичайний за своєю архітектурою Оперний театр, найкращий зоопарк, національний морський музей, художня галерея Нового Південного Уельсу, музей прикладного мистецтва та науки, музей античності Николсона, Гайд-парк, Королівський національний парк, єдине в країні метро, а також високий хмарочос і найстаріший у Австралії ботанічний сад.