Тайланд


    край справжньої екзотики. Місце, немов спеціально створене для розкішного відпочинку. Пишна, тропічна рослинність, тепле море, розкішні готелі, безмежні пляжі з білим і дрібним, як пудра, піском,які омиваються водами двох океанів: Індійського і Тихого, на побережжі яких розкинулися багаточисельні курорти.

Жаркий тропічний клімат цієї країни, близької до екватора, теплі води моря, що омиває Тайланд, практично постійна протягом року температура повітря, велика кількість сонячних днів, багатокілометрові пляжі, привітність і чарівливість тайців, пишність храмів, - ось основні складові успіху цієї країни. Це країна безконечної різноманітності з високими горами, з чистими річками, непрохідними джунглями, екзотичними тваринами і рослинами.

Тайланд одна з найбільш розвинених держав в Південно-східній Азії, де сучасні хмарочоси і неонові вогні реклами не затулили собою багату національну культуру, оскільки "країна вільних" (так називають Тайланд самі жителі), це країна Буддиського образу мислення, де почитали Монарха, дивна країна посмішок, чудової національної кухні і красивих жінок. Вас чекає зустріч з казковим королівством, зустріч з вічним літом і теплим Океаном. Тут можна забути про всі турботи.

Шрі Ланка

“Перлина Індійського океану” – кажуть про загадковий та дивний острів Цейлон. Як і дві тисячі років тому, Шрі-Ланка пропонує своїм гостям рідкісну можливість приємних спокус. Дружелюбність та гостинність господарів доповнюють чаруючу красу острову Цейлон. Чудові піщані пляжі з кокосовими пальмами, які зазирають в теплі води Індійського океану, неповторні водоспади, ріки і ліси, величні буддистські храми, унікальні пам’ятки архітектури. Мандрівникам залишається тільки дивуватися, як все це поміщається на одному острові.

Мальдівські острови

Мальдівські островиви – це архіпелаг, який знаходиться в Індійському океані на захід від Шрі-Ланки. Він складається з 198 заселених островів, та із 991 безлюдного острову. Це справжній рай для тих, хто полюбляє спокійний відпочинок: кожний готель знаходиться на окремому острівку в оточенні безмежних вод Індійського океану. А ті, хто полюбляє підводне плавання відчують себе у “своїй тарілці”, бо такої казкової підводної флори та фауни немає більше ніде.

ІНДІЯ

Індія, або Бхарат, - одна з найбільших держав світу, країна стародавньої цивілізації і скарбниця дивовижної культури та мистецтва. Індійці першими навчилися вирощувати рис, бавовняний і цукровий очерет, подарували світові шахи і десяткову систему числення. Країна є батьківщиною декількох релігій і відомих філософських систем.
Розташована в Південній Азії на півострові Індостан. Межує на північному-заході з Пакистаном і Афганістаном, на півночі – з Китаєм, Непалом, Бутаном, на сході – з Бангладеш і М'янмою. На заході омивається водами Аравійського моря, на сході - Бенгальської затоки. Вузька Полкська протока і Манарська затока відокремлюють Індію від Шрі-Ланки. По протоці Грейт-Чаннел між островами Великий Нікобар і Суматра проходить морський кордон Індії та Індонезії. Індії належать Андаманські і Нікобарські острови у Бенгальській затоці і острови Лаккадійські, Аміндійські і Мінікоп в південно-східній частині Аравійського моря.
Індія знаходиться в зоні субтропіків, тому клімат схильний до сезонних коливань. Південна і Центральна Індія: хороший для поїздок сезон з липня по вересень (дощі, волого, тепло - 25-30 * С) і з жовтня по березень (сухо, прохолодно - 20-25 * С), менш сприятливий сезон з березня по червень (дуже жарко, сухо - 35-45 * С).

ОАЕ

Об'єднані Арабські Емірати - це не тільки батьківщина «чорного золота» і одне з найбільш багатих держав у світі, але й країна, яку дійсно варто відвідати. Відпочинок в ОАЕ - це яскраве сонце цілий рік, шикарні готелі і ресторани, величезні торгові і розважальні комплекси, де можна забути про все на світі. В ОАЕ прекрасні чисті пляжі, на яких ніколи не буває занадто багато людей. Для любителів гострих відчуттів - подорож у пустелю і катання на лижах по піску. Поціновувачам історії ОАЕ може запропонувати відвідування легендарних пам'яток, яке зробить відпочинок в еміратах не тільки приємним, але і пізнавальним. Тури в ОАЕ, безсумнівно, зачаровують Вас своїм неповторним зачаруванням і традиційної арабської розкішшю.