Страхування подорожуючих за межами України


Подорожуючи, ми пізнаємо світ, вивчаємо культури різних народів, розширюємо світогляд. Тому з подорожами у нас пов’язані лише позитивні емоції, нові враження та цікаві знайомства. Ми впевнені, що повернувшись додому з новою силою та натхненням приступимо до роботи. Проте мало хто задумувався над тим, що під час подорожей нас підстерігає небезпека. Потрапивши в іншу країну, ми стаємо беззахисними, а якщо з’являються проблеми зі здоров’ям, то просто панікуємо. Щоб не стати бранцями неприємних ситуацій, потрібно подбати про подорожі заздалегідь. У цьому на допомогу прийде страхова компанія «Граве Україна». Ми пропонуємо Вам добровільне страхування медичних витрат за межами України.

Страхувальник:

фізичні особи, резиденти та нерезиденти України.

Предмет страхування:

майнові інтереси, пов’язані з життям, здоров’ям та працездатністю застрахованої особи, а саме з непередбачуваними витратами, що виникають у зв’язку з необхідністю надання медичної, медико-транспортної та іншої допомоги.

Термін дії договору:

від 1 до 365 днів

Територія дії договору:

всі країни світу, крім України та країни постійного проживання застрахованої особи.

Програми страхування:

• Екстрена/Express
• Віза-Поліс/Visa-Polis
• Базова/Base
• Економ/Econom
• Класік/Classic

Ці програми відрізняються між собою переліком гарантованих послуг, страховою сумою та страховими ризиками, а це дає можливість обрати програму страхування медичних витрат, що якнайкраще підійде саме Вам.