Відпочинок в Греції


Греція – чарівна країна, яка приваблює туристів чергуванням скелястих гір (на вершинах деяких з них мешкали грецькі Боги), густонаселених долин, численних екзотичних островів, печер, проток і бухт. Мальовничі скелі, чисті пляжі з золотими пісками та екзотичні гроти пропонують великі можливості як для захоплюючого відпочинку, так і для цікавих екскурсій, які будуть незабутніми для вас!
У Греції зберігаються численні дивовижні памятники Стародавньої Еллади, її наука, мистецтво та культура стали фундаментом сучасної європейської культури і культури усього світу. Тому Грецію по праву називають – колискою європейської цивілізації.

Авіачартер на о.Кріт -ціни онлайн в розділі  ПОШУК ТУРІВ 

Авіачартер на о.Родос-ціни  онлайн в розділі ПОШУК ТУРІВ

Авіачартер на  Салоніки(Халкідікіки)-ціни онлайн в розділі ТУРИ В ГРЕЦІЮ

Авіачартер острів Корфу зі Львова -ціни -онлайн в розділі ТУРИ В ГРЕЦІЮ

Автобусний чартер - вілла "у ТОМАСА". 

Географія. Греція розташована в південній частині Балканського півострова і на численних островах Середземного моря. По суші країна межує з Албанією, Македонією, Болгарією і Туреччиною. Дві великі затоки майже відсікають південну частину материка – півострів Пелопоннес – від решти материкової Греції. До складу країни входить близько 2 тисяч островів, які й складають 20% Греції.
Природа. Греція багата на скелясті, безлісі та малолюдні гори, нагіря. Центральна частина материкової Греції на північ від Коринфської затоки зайнята масивною гірською системою Пінд, яка славиться своє різноманітністю ландшафтних форм. Східна частина країни відома Фессалійською рівниною, яка являє собою найбільшу з міжгірських западин.
До півночі розташовується скелястий гірський район, увінчаний вершиною гори Олімп (2917 м), де, за переказами, жили грецькі боги. З боку Егейського моря відкривається чудовий вид на цю вкриту пишними снігами гору.
Сама система Пінд, закінчується на півдні горою Парнас (2457м).
Більшість крутих скель обриваються до моря та утворюють береги півострівної Греції. Але в деяких місцях гори відступають всередину суші, і там утворяться невеликі рівнинні ділянки. Багато з цих рівнин були заболоченими, але завдяки сучасним методам меліорації були осушені і стали найродючішими в країні.       

Клімат. Майже у всій Греції панує середземноморський клімат з мякими, дощовими зимами, коли середньодобова температура рідко опускається нижче 10С, і субтропічним, сухим і жарким літом. Температура у червні-серпні +25С, +28С. Спеку стримують сезонні вітри.
Населення Греції близько 11 мільйонів людей, 1,5 з яких мешкає на островах.
95% населення – це греки, албанці складають 1% населення країни, цигани – 1,8%, турки – 0,8%, серби та вірмени – 0,3%...
Греки вірять, що вони найрозумніший, найщиріший та найсміливіший народ.
Сувеніри. Греція - не тільки колиска європейської цивілізації, але й батьківщина філософії. Туристи-інтелектуали знайдуть тут незвичайні грецькі сувеніри – бюсти знаменитих філософів: Сократа, Арістотеля та інших.
Розписані у грецькому стилі вазочки, тарілки, кубки для вина, часто із зображенням Парфенону та інших визначних пам'яток. Статуетки з мармуру і алебастру, чорні та червоні вази, а також інші вироби імітують експонати археологічних музеїв.
Греки мали слабкість до вина й навчилися добре його робити. А тутешній клімат сприяє зростанню найкращого винограду. Не забудьте придбати додому пляшечку грецького вина. Для любителів міцніших напоїв - знаменитий коньяк Metaxa.
Дивно, але саме в цій спекотній країні можна придбати якісні шуби набагато дешевше, ніж у нас. Зазвичай за шубами їдуть в місто Кастор. Грецькі майстри кушнірської справи багато століть одягали в хутра царюючих осіб всієї Європи.
Плетені шкіряні сандалі, які роблять грецькі ремісники, ідеально підійдуть для спекотного літа і дуже ефектно виглядають на нозі. Ансамбль можна доповнити придбаною тут же сумкою.

Національна кухня. Страви грецької кухні досить прості в приготуванні і обов'язково включають в свій склад овочі, спеції та оливкову олію. За свою історію грецька кулінарія випробувала вплив арабської, турецької та італійської кухонних шкіл, але зберегла свою своєрідність.
Риба і морепродукти - практично повсякденна їжа греків. Готуються і подаються вони в найрізноманітніших варіантах. І обовязково з лимонним соком. Найбільш популярні салат з рибної ікри тарамосалата, смажена риба барбуні, креветки - гарідес, варена риба з цибулевим соусом і гострими приправами бурдето, яєчня з восьминогів та різноманітні страви з кальмарів - Омар кальмаракіа.
Греки - великі цінителі і любителі овочевих страв. З овочів найбільш популярні баклажани, маленькі артишоки, помідори, боби, цибуля, солодкий перець, зелена квасоля та ін.
Мясо та птиця йдуть на другому місці. Варто спробувати шашлик сувлакі, запечені в білому соусі кульки з рису і мяса, тушкований кролик стафідо...
Десерти подаються в будь-який час, найчастіше це зацукровані фрукти политі медом, торти, мигдальні пасти мондолато, лукум...
Головні напої країни – кава та вино. Приготування традиційної кави є справжнім ритуалом і предметом національної гордості