ГРЕЦІЯ


Кожен куточок країни унікальний і не схожий на інший. Халкідікі, курорт з багатими екскурсійними можливостями, унікальною природою і сильною готельної базою, підходить для сімейного відпочинку. А грецькі острови, такі як Кріт, Родос, Корфу і Міконос, залучають молодь і людей старшого віку.Втім, на будь-якому курорті Греції є місця як для тусовок, так і для усамітненого відпочинку.Велика антична історія цієї країни визначає Грецію як єдину у своєму роді. Усе ще манить і чарує прославлене минуле її островів Кріта, Родосу і Корфу. А також чудові пляжі, привітність і безтурботність греків.

о.Кріт - це найпівденніший та найбільш великий острів Греції, який за своєю формою нагадує дракона. Жива природа острова збереглась ще з давніх віків і досі чарує нас своєю красою. На півдні гори підступають до самого моря та омиваючись бурхливими водами утворюють скелі. Північне узбережжя славиться широкими піщаними пляжами і теплими спокійними течіями, завдяки яким вода тут прогрівається найшвидше. Західна частина характеризується більш вологим кліматом, завдяки наближеності до гір, а на сході присутні великі тихі лимани.о.Кріт - це колиска найдавнішої європейської культури, що бере початок ще у 2600 році до н.е., колиска двох найдавніших цивілізацій...Життя на острові кипить і вдень, і вночі, оскільки тут знаходиться багато магазинчиків, ресторанів, диско-барів і традиційних кавярень. Також тут ви зможете знайти центри оздоровлення, центри дайвінгу та серфінгу, ви зможете насолодитися вишуканістю та екзотичністю страв національної кухні та взяти участь у фольклорно-розважальних програмах та шоу програмах..

Родос - це основний острів архіпелагу південної Споради, який розсікає хвилі двох морів і знаходиться недалеко від берега Туреччини. За легендою , коли Родос здійнявся над водою, Аполлон був здивований та причарований його красою, тому наділив острів своїм благословенням. Острів займає перше місце у Греції за кількістю сонячних днів у році, їх аж - 300! Недарма Бог Геліос обрав його своєю домівкою, а вдячні мешканці острова звели його бронзову статую висотою - 37 метрів - відоме чудо світу. Згодом понад 200 років островом правили мужні лицарі, які залишили свої споруди по всьому родоському архіпелагу.Родос дивує чудовим мяким кліматом, прекрасною природою, садами, виноградниками, величезними плантаціями, великою кількістю памятників архітектури різних періодів, просто насолодою життям.Сьогодні Родос - це найбільш динамічно розвинутий курорт Греції. Острів омивається відразу двома морями: на заході - Егейським з чудовими гальковими пляжами та бурхливим морем, на сході - Середземним спокійним морем та золотистим чистим піском. Острів Родос чекає вас для незабутніх подорожей та чудового відпочинку!

Півострів Халкідіки є одним із найбільш екологічно чистих центрів туризму Греції. Розміщений він на північно-східному узбережжі Егейського моря на південь від м. Салонікі. В свою чергу він теж складається із трьох півостровів, які глибоко входять продовгастими язиками у блакитні морські води і дуже нагадують тризуб Посейдона. Халкідіки утворюють півострови- Касандра, Сітонія та Афон.
Найпопулярнішим з півостровів є Касандра з його мальовничими піщаними пляжами, сосновими борами та чудовими бухтами. Касандра омивається зі сходу Торонічною, а з заходу Салонікійською затокою. Мис Касандра направду є райським куточком, і не дивно, що основна кількість відпочинкових готелів зосереджені саме тут. Касандра має довгопротяжні піщані пляжі та розвинуту інфраструктуру, села та рибальські поселення з величезною кількістю ресторанчиків, які пропонують дари моря на будь-який смак і вишукане місцеве вино.
Сітонія відома своїми майже недоторканними природними дарами та незвичайними лазурними берегами, невеличкими затишними гаванями та бухтами, оливковими зарослями. На відміну від Касандри, яка кипить життям, тут можна усамітнитись на пляжі в одній із маленьких бухт або відпочити від денної метушні, відвідавши величні соснові та листяні ліси.
Святий Афон - це одне із головних святих місць для православних всього світу. Пройшло сотні років, але в цьому заповітному місці час начеб-то зупинився - на півострові розташована єдина в світі республіка православних монахів з виключно чоловічим населенням, яка вже тисячі років живе згідно церковних канонів, в дусі традицій візантійських часів. Вхід на територію держави дозволяється лише мужчинам за спеціальним дозволом. На сьогоднішній день в Афоні залишилось 20 монастирів, а кількість монахів зменшилось до 1700. Поруч із грецькими монастирями існують російський, болгарський, сербський та грузинський монастирі.