ІТАЛІЯ


Італія - країна-музей під відкритим небом, країна гарячих і експансивних жителів, геніальних художників минулого і знаменитих сучасних модельєрів, країна соборів, палаців і фонтанів. Це одна з найпопулярніших туристичних країн у світі. Тут поєднуються різноманіття історичних пам'яток Риму, Флоренції, Венеції і прекрасні природні умови: біло-рожеві пляжі Сицилії, світові гірськолижні курорти, такі як Борміо, Мадонна Ді Кампільо, Курмайор, чудові альпійські озера... Також Італія надає можливість відмінного шопінгу в Мілані. Багатьох приваблює можливість скомбінувати пляжний відпочинок, вигідний шопінг і екскурсії

Багатьох приваблює можливість скомбінувати пляжний відпочинок, вигідний шопінг та екскурсії.Італія й досі зберігає сліди могутнього минулого, які неможливо не помітити побувавши в Римі.

Рим - одна з найбільших пам'яток Італії та світу. У його межах розташовано місто-держава Ватикан, а також безцінні пам'ятники й ансамблі античності - Римський Форум, Віа Аппіа, Арка Септимія Севера, Базиліка Емілія, Курія, Храм Антоніна та Фаустини, Будинок Весталок, храм Вести, Храм Ромула, Храм Кастора й Поллукса , Базиліка Максенція, Арка Тіта, Палатин, Домус Августана, Палаццо деі Флаві, Стадіон-іподром, Колізей, Циркус Максимус. Пам'ятники середньовіччя, Відродження та бароко - Катакомби, ранньохристиянські і середньовічні церкви, прикрашені прекрасними мозаїками, Площа Венеції, Площа Навона, Пантеон, Площа Іспанії, Капітолійський пагорб, Фонтана ді Треві, а також безліч інших визначних пам'яток.
Тіволі: Вілла Адріана, Вілла д'Есте, Вілла Грегоріан з чудовим водоспадом, гротами і парком.
Мілан: Церква Сант-Амброджо, готичний собор, замок Кастелло Сфорцеско, монастир Санта-Марія делле Граціє, оперний театр "Ла Скала".
Верона: Пьяцца Бра - арена, що є другою за величиною після римського Колізею та церква Сан Дзено.
Флоренція: Санта Марія-дель-Фьоре, дзвіниця Джотто та башта Синьорії середньовічної міської ратуші, Будинок Уффіци, Палац Барджелло, Палаццо Пітті, величезна кількість музеїв і парків.
Венеція: площа Св. Марка, собор Палаццо Доджей, будівля Старих і Нових Прокурацій, бібліотека, Башта Часів, торгова вулиця Мерчерія.
Піза: Прато де Міраколі, на якому височить Баптистерія, "падаюча вежа" і кладовище "Кампосанто".
Італія славиться своїми морськими, і гірськолижними курортами, озерами, вулканами та численними парками.

Гірськолижний відпочинок

Червінія - одне з найбільш прославлених місць європейського гірськолижного туризму. Курорт розташований у мальовничій долині Аости біля підніжжя 2-х знаменитих вершин - Маттерхорн і Монте-Роза. Кілометри серйозних трас дозволять насолодитися катанням як новачкам, так і досвідченим гірськолижникам. До того ж є прекрасна можливість підкорити і траси сусіднього швейцарського курорту Церматт.
Курмайор - найсучасніший і добре обладнаний гірськолижний курорт Італії. Розташування біля підніжжя грандіозної гори Мон-Блан, поряд з тунелем, дає гірськолижникам можливість підкотитися і на трасах французького курорту Шамоні. Траси Курмаера в основному середньої складності, але є і чорні, на яких проводяться міжнародні змагання на Кубок Світу та Європи.
Борміо-унікальний гірськолижний курорт в італійських Альпах. Кожен, хто приїжджає в цей куточок Ломбардії, знаходить саме те, що йому потрібно. Адже Борміо - відмінне місце для лижників, любителів галасливого відпочинку, поціновувачів старовини, прихильників термального лікування. Це область катання відрізняється широкою різноманітністю трас, тут відмінні спуски.
Кортіна-д'Ампеццо - це своєрідний зимовий Сант-Тропе, де замість яхт власники демонструють шикарні автомобілі. Тут місце для вибраних. Тут панують розкіш і багатство. Тут по засніжених вуличках гуляють красуні в хутряних манто від Фенді і в туфельках від Серджіо Россі, у супроводі галантних супутників в костюмах від Валентіно і Армані. У дорогих ресторанах полягають багатомільйонні операції, влаштовуються розкішні свята, обговорюються останні новини бізнесу і моди.
Мадонна-ді-Кампільо-це один з найбільш вишуканих і добре обладнаних гірськолижних курортів в Доломітових Альпах. Курорт розташований в зачаровує своєю красою долині в оточенні дивного лісу. Гірськолижні траси тут різноманітні і принесуть задоволення як початківцям, так і досвідченим лижникам. Є і інші спортивні розваги: ковзани, сани, теніс, гольф, сквош. Чудові ресторани, магазини, кіно і нічні клуби доповнять програму Вашого відпочинку.
Валь-Гардена - це казкової краси долина шириною більше 15 км. Вона добре видно при спуску з перевалу Бренер по дорозі з Больцано. А орієнтиром може служити незвичайної форми вершина під назвою Сассолунго (Sassolungo), що в перекладі з італійського означає "довгий камінь". Вночі, освітлена потужними прожекторами, вона являє собою фантастичне видовище.