Бразилія


Бразилію щороку відвідує більше 5 млн. туристів. І це не дивно. Бразилія – країна контрастів, де кожен може насолодитися заздалегідь продуманим маршрутом або відкрити для себе щось нове. Тут густі тропічні ліси поряд з масивними горами, дикі джунглі – з розкішними обладнаними пляжами, величезні річки – з пустинними плато, вируючі водоспади – з тихими океанськими бухтами. Важко лише уявити, що у великих містах підносяться в гору модерні офіси величезних західних корпорацій, а в лісах Амазонії деякі індіанські племена досі живуть в кам'яному столітті.

Бразилія це:
- Статуя Христа- Спокутувача – символ Ріо-де-Жанейро та Бразилії в цілому. Водоспади Ігуасу – воістину чудо світу. Амазонка – найповноводна річка в світі. Амазонія – загадковий район, що становить третину території всієї Бразилії. Національний парк Тіжука в Ріо-де-Жанейро – найбільший в світі міський ліс. Патус – найбільша лагуна в світі, Пан-ду-Ассукар – знаменита кристалічна вершина.Муніципальний театр в Ору-Прету – один з найстаріших театрів на континенті. Найвищий хмарочос в Латинській Америці – "Італія", Стадіон Маракана – один з найзнаменитіших символів футболу в світі, Архітектура, що зачаровує, Відомі форти Санта Марія, Сан Діого, і Монт-Серрат, Розкішні пляжі, Безмежний Атлантичний океан, Футбол, Самба,  Карнавал.
Бразилія – країна, в якій неодмінно варто побувати!

ЧІЛІ

Країна контрастів, адже тут ви можете знайти і великі мегаполіси, і крихітні селища далеко від цивілізації.
Чилі географічно унікальна країна. Протяжність Чилі з півночі на південь - 4300 км. Країна вражає різноманітністю ландшафтів: ліси та рівнини, степи, гори, вулкани, гейзери, острови й фіорди, озера, пустеля Атакама, пляжі й льодовики на півдні країни.
Крім географічних особливостей Чилі славиться своїм вином і чудовою кухнею.

Столиця Чилі - місто Сантьяго, розташоване на мальовничому тлі величних Анд. Тут ви знайдете велику кількість парків, музеїв та галерей, розважальних центрів, ресторанів та нічних клубів. Візитівкою міста є статуя діви Марії на горі Санта-Крістобаль. Піднявшись на гору, вам відкриється чудовий краєвид на місто.
Озерний край дивовижне місце в Чилі. Неймовірно прекрасні краєвиди, чисті озера різних розмірів, засніжені вершини гір і вулканів, мальовничі ліси створюють чудову атмосферу для походів на байдарках, рибалки та й просто для відпочинку на свіжому повітрі. Тут також є кілька національних парків та багато комфортабельних готелів і спа-центрів.
Місто Аріка розташоване в північній частині країни на березі Тихого океану, неподалік від пустелі Атакама. Аріка може стати одним із найприємніших вражень від відпочинку в Чилі для тих, хто прагне поєднати знайомство з пустелею та освіжаючий пляжний відпочинок на березі океану. Тут також багато ресторанчиків із дуже смачними стравами з риби та чилійським вином.
Острів Пасхи - одне з найзагадковіших і найтаємничіших місць на планеті. Адже остров'яни, які жили тут багато років тому, залишили дивовижні скульптури моаї: величезні кам'яні статуї, вирізані з цільного шматка каменю. Всього на острові Пасхи 997 моаї.Чилі має власні гірськолижні курорти: Портільо, Фарельонес-Ель Колорадо, Ла Парва і Валле Невадо. Сезон катання триває з червня по вересень.
Чилі дивує різноманітністю своїх ландшафтів. Вогняна земля - найпівденніший архіпелаг у світі, з найчистішим повітрям і прекрасними пейзажами. У Пунта-Арена - найпівденнішому місті Чилі, ви можете побачити пінгвінів, величезні айсберги і снігові поля, а от у Патагонії - чудові тропічні ліси, що вражають рослинним і тваринним світом.


Аргентина

Найбільша країна континенту, і найчіткіше демонструє звичаї та культуру південної Америки. Аргентинці дуже живі, щирі, доброзичливі та веселі. Навіть у найменшому селі ви знайдете бари й дискотеки, де звучить запальна музика, а люди вміють веселитися й радіти життю.Аргентина славиться свої вином, особливим аргентинським танго, чаєм мате, який п'ють через срібну трубку з гарбузової чаші, смачними стравами національної кухні й іще безліччю цікавинок.
Аргентина - досить протяжна країна, й дивує різноманітністю ландшафтів: від піщаних пляжів і вічнозелених лісів до льодовиків і засніжених гір. В Аргентині є гірськолижні курорти, сезон катання на курортах триває з травня по вересень. Тож якщо гори і сніг для вас усе, тоді курорти Байо, Барілоче, Каваху, Кастор, ла Хойя, Пенітентес і Чапелько чекають вас.