Відпочинок в Чорногорії


 Чорногорія

                   Площа: 13812 км²
    Населення: 620,145 чоловік (2003 р.)
    Столиця: Подгоріца,
   Релігія: більшість населення -        православні християни
  Найбільші курорти: Будва, Бечічі,      Петровац, Герцег Нові, Бар
  Аеропорти: Тіват, Подгоріца
Найбільше озеро на Балканах: Скадарське озеро (від 390 до 530 км² в залежності від пори року)
Найглибший каньйон в Європі: вздовж річки Тара (глибина до 1300 м)    Прозорість моря: від 38 до 56 м    Валюта: Євро

Раннє бронювання  Чорногорія-2016

БУДВА   займає центральну частину чорногорського узбережжя. Це одне із найсонячніших місць на Адріатиці й у Європі. Давнє місто з кривими, вузенькими вуличками й маленькими площами, численними кафе, ресторанами й магазинчиками, оточене фортифікаційними мурами XV століття з унікальними експозиціями, де виставлені роботи роботи художників з усього світу, старовинні монастирі. Чудові дрібногалькові пляжі: Слов"янський пляж і цінний подарунок природи - пляж Могрен, що має світові відзнаку "Блакитний прапорець".Усього за кілька хвилин на катері чи катамарані можна можна підпливти до острова Святого Ніколи, який місцеві жителі називають "Гаваї". Культурне життя міста дуже багате: влітку тут відбуваються театральні та музичні фестивалі, карнавали з переодяганнями та різноманітними масками. Дискотеки, казино, кафе та ресторани, найкращі тенісні корти в країні й багато інших туристичних розваг - це Будва, метрополія чорногорського туризму.
БЕЧІЧІ  Курорт розташований за 3 км від центру Будви, до якого постійно курсує туристичний паровозик. Це сучасний туристичний комплекс із магазинами, ресторанами, кафе, барами. Але найголовніше в Бечічах - 1,5 км золотавого дрібногалькового пляжу. У 1936р. в Парижі курорт був нагороджений Гран Прі за найкращі пляжі в Європі! Тут є чудові можливості для занять спортом і пішохідних прогулянок серед субтропічних рослин.
РАФАІЛОВИЧІ   Мальовниче містечко, в першу чергу комфортне для сімейного відпочинку. Знаходиться недалеко від о. Святий Стефан на відстані 15 хвилин пішої ходьби від Будви. Прекрасний пляж, парки, пристань для човнів, численні ресторани, кафе, магазини - все це робить Рафаїловічі чудовим місцем як для активного так і для спокійного відпочинку.

Автобусний  чартер до Чорногорії

Авіачартер до Чорногорії

Авіапакети апартамент "Міра" та інші

КЛІМАТ  -Типовий середземноморський - гаряче та сухе літо (повітря +28 +32 ºС, вода в морі +22 +26 ºС) і м’яка зима +8 +10 ºС.
Купальний сезон починається в травні і продовжується до жовтня. Чорногорія по кількості сонячних днів поступається лише Кіпру (у Європі).
ПЛЯЖІ-Протяжність Будванської рів’єри близько 25 км, найбільш відвідуваними пляжами є:
• пляж в м. Бечічі ( протяжність пляжу 1950 м, дрібна галька),
Слов’янський пляж ( протяжність – 1600м, галька),
Могрен ( знаходиться на відстані 150 м від готелю “Авала” в Будві, пісок)
Пляж в м. Петровац ( протяжність 600м, пісок),
Пляж в м. Мілочер (протяжність – 280 м, пісок і дрібна галька, оточений сосновим лісом).
Пляж Королеви (протяжність 120 м, пісок). Знаходиться біля пляжу Мілочер.
Пляж Св. Стефан ( протяжність – 700 м, дрібний пісок і галька). Це два пляжі, які розташовані з обох боків містечка-готеля Св. Стефан.
"Голубий прапор" можна побачити на 19 чорногорських пляжах. Зокрема, на узбережжі довкола Герцег Нового цієї високої честі удостоєні пляжі Rivijera, Porto і Cuba Libre-Zanjic, Stevuzo в селищі Добреч і пляж готелю Sun Resorts. В Тіваті знаком "Голубий прапор" відзначені Kalardovo і пляж готелю Plavi Horizont.
На будванському узбережжі прапор буде розвіватися на пляжах готелів Bellevue, The Queen of Montenegro і Maestral, а також на пляжі Sv. Toma. В Барі "Голубим прапором" відзначений пляж Paradizo в селищі Утеха.
В Ульцині відзначені місця відпочинку Miami, Trony Grill, Tropicana, Safari, Copacabana, Evropa Beach і MCM Beach
Час відстає від київського на 1 годину.
В´ЇЗД І ВИЇЗД, ВВІЗ І ВИВІЗ.
Чорногорія – безвізова країна для громадян України.
Проте, для в’їзду в Чорногорію наземними видами транспорту необхідна транзитні румунська (або угорська) та сербська візи, які виробляється в посольствах, та чорногорський ваучер.
Особливих обмежень по ввозу і вивозу нема.

Необхідні документи для поїздки в Чорногорію

КУХНЯ  -типова слов’янська кухня з елементами середземноморської – різноманітні м’ясні страви, дари моря, фрукти, овочі. Не забудьте спробувати місцеві вина “Вранац” і “Крстач”, а також виноградну горілку - лозу.
ПОКУПКИ І СУВЕНІРИ
В першу чергу, вироби місцевих промислів: біжутерія, галантерея, мед, оливкове масло, вино. Як правило, магазини працюють щоденно з 8-9 ранку до пізнього вечора. На місцевому ринку покупки можна здійснити в першій половині дня.
ТРАНСПОРТ І ЗВ’ЯЗОК
Доволі хороші (для гірської країни) дороги, рух - правосторонній. Між усіма містами є автобусне сполучення. Є залізниця. Національна авіакомпанія Montenegro Airlines тільки почала розвиватись, літаки літають до Європи і сусідніх Балканських країн. Регулярні рейси сюди також здійснюють російський “Аерофлот” і сербська авіакомпанія JAT.
Найбільш стійкий мобільний зв’язок забезпечує українська компанія UMC.
Оператори мобільного зв´язку в Чорногорії – компанія ProMonte та Monet.
Карточка до мобільного телефону коштує від 5 Євро.